Vi bøger
Levering: 1 - 2 hverdage

Rage - Cora Carmack - Bog

- A Stormheart Novel

indgår i Stormheart serien

Bag om Rage

New York Times bestselling author Cora Carmack's young adult debut series: the second in a captivating new YA fantasy/romance series perfect for fans of Victoria Aveyard.

Vis mere
  • Sprog:
  • Engelsk
  • ISBN:
  • 9781250194022
  • Indbinding:
  • Paperback
  • Sideantal:
  • 352
  • Udgivet:
  • 30. August 2019
  • Størrelse:
  • 138x209x26 mm.
  • Vægt:
  • 346 g.
  • 4-8 hverdage.
  • 11. Februar 2023
På lager

Normalpris

Fordelspris

Beskrivelse af Rage

New York Times bestselling author Cora Carmack's young adult debut series: the second in a captivating new YA fantasy/romance series perfect for fans of Victoria Aveyard.

Forlagets beskrivelse af Rage

New York Times bestselling author Cora Carmack's young adult debut series: the second in a captivating new YA fantasy/romance series perfect for fans of Victoria Aveyard.

Brugerbedømmelser af Rage



Find lignende bøger
Bogen Rage findes i følgende kategorier:

Gør som tusindvis af andre bogelskere

Tilmeld dig nyhedsbrevet og få gode tilbud og inspiration til din næste læsning.