Markedets billigste bøger
Dag-til-dag levering
Rites of Spring af Anders de la Motte

Rites of Spring - Bog

- Sunday Times Crime Book of the Month

Bag om Rites of Spring

Perfect for fans of Val McDermid and Yrsa Sigurdardottir, Rites of Spring is Scandi-crime at its best from a master storyteller.

Vis mere
  • Sprog:
  • Engelsk
  • ISBN:
  • 9781785769481
  • Indbinding:
  • Paperback
  • Sideantal:
  • 400
  • Udgivet:
  • 1. April 2021
  • Størrelse:
  • 129x198x44 mm.
  • Vægt:
  • 360 g.
  • 101,95 kr.
  • 39,95 kr.
Betal med Dankort på Tales.dkBetal med Visa eller Visa Electron på Tales.dkBetal med Mastercard på Tales.dkBetal med MobilePay på Tales.dk
  • 4-7 hverdage
  • 29. Oktober 2021
Eller spar samlet 28%
og få fri lytning og læsning oveni
  • 91,95 kr.
  • 39,95 kr.

Forudsætter Tales Premium (ingen binding)
14 dage gratis og kan opsiges når du vil.
Beskrivelse af Rites of Spring
Perfect for fans of Val McDermid and Yrsa Sigurdardottir, Rites of Spring is Scandi-crime at its best from a master storyteller.
Brugerbedømmelser af Rites of Spring


Find lignende bøger
Bogen Rites of Spring findes i følgende kategorier:
Gør som tusindvis af andre bogelskere

Tilmeld dig nyhedsbrevet og få gode tilbud og inspiration til din næste læsning.