Markedets billigste bøger
Dag-til-dag levering
Rites of Spring af Anders de la Motte

Rites of Spring - Bog

- Sunday Times Crime Book of the Month

Bag om Rites of Spring

Perfect for fans of Val McDermid and Yrsa Sigurdardottir, Rites of Spring is Scandi-crime at its best from a master storyteller.

Vis mere
  • Sprog:
  • Engelsk
  • ISBN:
  • 9781785769481
  • Indbinding:
  • Paperback
  • Sideantal:
  • 400
  • Udgivet:
  • 1. April 2021
  • Størrelse:
  • 129x198x44 mm.
  • Vægt:
  • 360 g.
  • 90,95 kr.
  • 39,99 kr.
Betal med Dankort på Tales.dkBetal med Visa eller Visa Electron på Tales.dkBetal med Mastercard på Tales.dkBetal med MobilePay på Tales.dk
  • 4-7 hverdage
  • 4. August 2021
Eller spar samlet 29% som medlem
  • 80,95 kr.
  • 39,99 kr.

Forudsætter medlemskab (ingen binding)
1. uge gratis, herefter 79 kr./md. og kan opsiges når du vil.
Beskrivelse af Rites of Spring
Perfect for fans of Val McDermid and Yrsa Sigurdardottir, Rites of Spring is Scandi-crime at its best from a master storyteller.
Brugerbedømmelser af Rites of Spring


Find lignende bøger
Bogen Rites of Spring findes i følgende kategorier:
Gør som tusindvis af andre bogelskere

Tilmeld dig nyhedsbrevet og få gode tilbud og inspiration til din næste læsning.