Markedets billigste bøger
Dag-til-dag levering
Scandal in Spring af Lisa Kleypas

Scandal in Spring - Bog

Bag om Scandal in Spring

From the New York Times bestselling author Lisa Kleypas comes Scandal in Spring, the fourth title in the beloved romance series The Wallflowers - perfect for fans of Sarah MacLean, Julia Quinn and Eloisa James.

Vis mere
  • Sprog:
  • Engelsk
  • ISBN:
  • 9780749942953
  • Indbinding:
  • Paperback
  • Sideantal:
  • 320
  • Udgivet:
  • 3. Marts 2011
  • Størrelse:
  • 197x127x21 mm.
  • Vægt:
  • 222 g.
  • 90,95 kr.
  • 39,95 kr.
Betal med Dankort på Tales.dkBetal med Visa eller Visa Electron på Tales.dkBetal med Mastercard på Tales.dkBetal med MobilePay på Tales.dk
  • Ukendt - mangler pt.
Beskrivelse af Scandal in Spring
From the New York Times bestselling author Lisa Kleypas comes Scandal in Spring, the fourth title in the beloved romance series The Wallflowers - perfect for fans of Sarah MacLean, Julia Quinn and Eloisa James.
Brugerbedømmelser af Scandal in Spring


Find lignende bøger
Bogen Scandal in Spring findes i følgende kategorier:
Gør som tusindvis af andre bogelskere

Tilmeld dig nyhedsbrevet og få gode tilbud og inspiration til din næste læsning.