Tidligere bogreolen.dk  |  Markedets laveste priser
Dag-til-dag levering
Scandal in Spring af Lisa Kleypas

Scandal in Spring

Bag om Scandal in Spring

From the New York Times bestselling author Lisa Kleypas comes Scandal in Spring, the fourth title in the beloved romance series The Wallflowers - perfect for fans of Sarah MacLean, Julia Quinn and Eloisa James.

Vis mere
  • Sprog:
  • Engelsk
  • ISBN:
  • 9780749942953
  • Indbinding:
  • Paperback
  • Sideantal:
  • 320
  • Udgivet:
  • 3. marts 2011
  • Størrelse:
  • 197x127x21 mm.
  • Vægt:
  • 226 g.
  • 99,95 kr.
  • 39,95 kr.
  • Ukendt - mangler pt.
Eller spar samlet 11% som medlem
  • 88,95 kr.
  • 39,95 kr.

Forudsætter medlemskab (ingen binding)
1. uge gratis, herefter 79 kr./md. og kan opsiges når du vil.
Beskrivelse af Scandal in Spring
From the New York Times bestselling author Lisa Kleypas comes Scandal in Spring, the fourth title in the beloved romance series The Wallflowers - perfect for fans of Sarah MacLean, Julia Quinn and Eloisa James.
Brugerbedømmelser af Scandal in Spring


Andre købte også..
Find lignende bøger
Bogen Scandal in Spring findes i følgende kategorier:
Gør som tusindvis af andre bogelskere

Tilmeld dig nyhedsbrevet og få gode tilbud og inspiration til din næste læsning.